Aranżacja kuchni na wile sposobów.  

0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second

Aranżacja kuchni na wile sposobów.

Na przestrzeni lat style architektoniczne oraz wystroju wnętrz ulegają sukcesywnym zmianom. Można to przede wszystkim zauważyć w budownictwie użytkowym jak domy czy bloki mieszkalne. Różnice pojawiają się również w wykończeniu wnętrz. Od niedawna mocno zauważalny jest również trend dotyczący zabudowy kuchni. Odchodzi się już od kuchni będących samodzielnym pomieszczeniem. W nowych mieszkaniach, szczególnie gdy ich powierzchnia jest dość mała, stosuje się kuchnie typu “open space”. Bardzo ciekawe meble w tym zakresie znajdują się w kuchnie bielsko.

Topowe aranżacje kuchenne

Kuchnie w połączeniu z jadalnią czy pokojem dziennym mają wiele do zaoferowania swoim użytkownikom. Przede wszystkim możliwość kontaktu kucharza z domownikami lub gośćmi. Co za tym idzie, mieszkańcy odczuwają większy komfort wspólnego przebywania w kuchni. Kuchnie Bielsko tego typu aranżuje się na różny sposób, jednak najbardziej godne uwago są trzy z nich.

Kuchnie industrialne. To nowoczesne przestrzenie, w których króluje stal, szkło, oraz proste eleganckie szafki. Na pierwszy rzut oka, może przypominać sterylne laboratorium niż przytulne kuchenne miejsce. Jednak znalazły one uznanie wśród dużej grupy osób. Meble wykonane w stylu industrialnym to najczęściej połączenie drewna z metalem, a na ścianach królują gołe cegły lub szklane kafle.

Kuchnie skandynawskie. Charakteryzują się one przede wszystkim meblami w kolorze białym. Na szafkach nie znajdziemy żadnych ozdób, są wręcz ascetyczne, a przy okazji eleganckie i praktyczne. Na podłogach znajduje się drewno, często bielone, lecz nie zawsze. Ściany powleczone są również bielą, ewentualnie jasnym kolorem ecru. Kuchnie tą można ożywić kolorowymi akcentami.

Kuchnie glamour. W przeciwieństwie do minimalistycznych kuchni w stylu glamour znajdziemy pełen przepych. Kryształy i złoto w nadmiernych ilościach wprowadzają atmosferę niemalże barokowych kościołów. Meble oraz dodatki będące elementami tego stylu kuchni muszą błyszczeć. Często stosowana jest również gra światłem.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Tendencje wzrostowe rynku chemii gospodarczej w Polsce 
Next post Skandynawskie tekstylia do każdego pomieszczenia 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.