Daj się zauważyć

0 0
Read Time:1 Minute, 25 Second

Daj się zauważyć

W marketingu jednym z najważniejszych zagadnień jest wybicie się z tłumu. Dać się zauważyć – to nieraz największa przeszkoda, która stanie nam na drodze do skutecznej kampanii reklamowej. Co więc zrobić, aby nie wtopić się w szare tło? Jak nie zniknąć pośród gąszczu?

Jedną ze sprawdzonych i tradycyjnych metod są reklamy wielkoformatowe. Zaletą ogromnych banerów jest ich… wielkość. Niezależnie od treści zwracają na siebie uwagę. Każdy przechodzień, kierowca, czy rowerzysta z całą pewnością choćby kątem oka zaobserwuje jego istnienie, oraz treść. Formy wielkoformatowe wtapiają się w otaczającą rzeczywistość i stają się jej fragmentem. Przez co te wykonane ze smakiem – nie atakują odbiorcy, a oswajają i zapoznają ze swoim przekazem. Nie odstraszają, nie drażnią, a jedynie w interesujący sposób nęcą i informują.

Jednak czy sama wielkość wystarczy? Otóż nie. Musimy zadbać również o atrakcyjną lokalizację, która nie jest śmietnikiem reklamowym. Nie możemy znaleźć się wśród ogromnej sterty innych banerów jako jeden z wielu. Lepszym rozwiązaniem jest mniejsza liczba reklam, ale w miejscu odpowiednim. Warto także znać lokalne zwyczaje, odniesienia historyczne, czy samą estetykę otoczenia, aby nie urazić lokalnych mieszkańców. Nasza reklama nie może stać się potworkiem, tylko wpisać się w krajobraz uzupełniając go.

Dobór i dostęp do dobrych lokalizacji, chwytliwe wizualia i przede wszystkim jakość graficzna? Do tego potrzebna będzie nam agencja reklamowa. To właśnie dzięki takim firmom uzyskamy dostęp do najlepszych miejsc, oraz zapewnią nam indywidualną wizualną ekspresję naszych pomysłów w sposób namacalny i widoczny. Decydując się na wielkość, nie możemy zapominać o jakości. Nasz wielkoformatowy twór ma być atrakcyjny nie tylko z daleka, ale i z bliska. Do druku musi zostać zaprzęgnięta najlepsza drukarnia Kraków, która zadba o to, by finalnie nasz baner spełniał swoją rolę i zachwycał jakością wykonania.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
odzyskiwanie danych Previous post Odzyskiwanie danych – dlaczego trzeba je przeprowadzać
Next post Stal – obalamy mity

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.